Author: s***e
Date:
Review: Woq super nice and excellent quality too. Will try soon how fast this to charge. Will buy more of this.
Màu sắc: Màu xanh lam
Kích thước: 1.2M
Price: 37.400₫
Original Price: 43.000₫
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | Black |
| Interface | USB A to Lightning |
| Type | 3 in1 Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 6A |
| Power | 12W |
| SKU | sw2407202217616574 |
Author: s***e
Date:
Review: Woq super nice and excellent quality too. Will try soon how fast this to charge. Will buy more of this.
Màu sắc: Màu xanh lam
Kích thước: 1.2M
Author: m***s
Date:
Review: absolutely love it. will definitely repurchase this product in the future
Màu sắc: Màu xanh lam
Kích thước: 1.2M
Author: a***a
Date:
Review: nice kaKay any cellphone kaKay maka use rRa anAni since multi mn ang charging cable nya
Màu sắc: Màu xanh lam
Kích thước: 2m
Author: m***1
Date:
Review: Es muy funcional ya llevo tiempo usándolo y no me falla para nada, lo recomiendo mucho.
Màu sắc: Màu xanh lam
Kích thước: 1.2M
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm